.

.

Segal SE 15361 Deadbolt – Џими-Доказ Дизајн Забранува Присилна Влез со Ширење на Вратата Рамки Солидна Бронзени Легури, Брусен Месинг, Агол и РАМНИ Штрајк, со Еден Цилиндар

Segal SE 15361 Deadbolt – Џими-Доказ Дизајн Забранува Присилна Влез со Ширење на Вратата Рамки Солидна Бронзени

мислење на клиентот:

DEN 1117.20
Достапност
Во достапна форма

Се ЗАБРАНУВА ПРИСИЛНА ВЛЕЗ – Користете го нашиот силен, издржлив SEGAL deadbolt, кој во џими-доказ дизајн, да го забранува присилна влез со ширење на вратата рамки.ТРАЈНИ ИЗГРАДБА – Изградена од цврст висока јачина бронзени легури со брусен бас заврши, оваа единствена цилиндар deadbolt е силна, квалитетни и издржливи, ви дава мир на умот ќе останат заштитени од натрапниците.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА – Инсталацијата е брзо и лесно и сите сврзувачки елементи и инструкции се вклучени.ИНСТАЛАЦИЈА БЕЛЕШКИ - Ова deadbolt е површина-монтирани, крос-топ заклучување на уред кој може да се монтира да 1-3/8 во.на 2-3/8 во.дебели дрвени или метални врати.ВКЛУЧУВА - Овој оригинален SEGAL бренд deadbolt вклучува агол на штрајк и РАМНА штрајк, со пречник на цилиндерот, 2 клучеви (внесени различни), цилиндар трим прстен, сврзувачки елементи, а монтажа плоча, инструкции и подесувате отпорни на блендата гарда.Опис на производот се Заштитат себе си и семејството против натрапниците и присилен влез со нашите силен, издржлив SEGAL deadbolt.На џими-доказ дизајн забранува присилна влез со ширење на вратата рамки.Изграден на цврста висока јачина бронзени легури со брусен бас заврши, оваа единствена цилиндар SEGAL deadbolt е силна, квалитетни и издржливи, ви дава мир на умот ќе остане безбедно и заштитени.Овој оригинален SEGAL бренд производ вклучува агол на штрајк и РАМНА штрајк, со пречник на цилиндерот, 2 клучеви (внесени различни), цилиндар трим прстен, сврзувачки елементи, а монтажа плоча, инструкции и подесувате отпорни на блендата гарда.Инсталацијата е брзо и лесно и сите сврзувачки елементи и инструкции се вклучени.Оваа единствена цилиндар е внесено различно, но тоа исто така е достапен внесени слично со штрајк на вашиот избор.Оваа deadbolt е површина-монтирани, крос-топ заклучување на уред кој може да се монтира да 1-3/8 во.на 2-3/8 во.дебели, дрво или метал врати.Бидете сигурни да го видите на производителот Како-Да Инсталација Видео, исто така, се поврзани на оваа страница.Од Производителот Оваа deadlatch е изградена од бронза.Тоа вклучува 2 клучеви.Оваа deadlatch доаѓа во комплет со хардвер за брза и лесна инсталација.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите