.

.

Cuticle Тример Професионални - не ' Рѓосувачки Челик Cuticle Nipper Професионални Cuticle Машина Cuticle Clippers Ножици Cuticle Смена Нокти Алатки со INFELING

Cuticle Тример Професионални - не ' Рѓосувачки Челик Cuticle Nipper Професионални Cuticle Машина Cuticle Clippers

мислење на клиентот:

DEN 143.76
Достапност
Во достапна форма

Премија од не 'Рѓосувачки Челик - INFEING cuticle тример е направен од надградба полиран не' рѓосувачки челик,кои се задржат острината за долго време и нема да биде досадна и ветување можете да добиете прецизни намали во секое време.Ергономски се Справи со Дизајн и Заштитна Пластична Совет - црна слој не се лизга рачка беше ергономски дизајниран да се вклопуваат во вашата дланка удобно,со што cuticle тример лесно да се одржи и контрола и ви даваат најдобар можен опсег на движење за континуирана употреба.Пакувањето вклучува пластична совет да се заштитат од случаен stabs да се задржи на инструменти обезбедени,за гарантирање на нивниот животен век.Совршен Вилица Големина и Двојно Пролет Дизајн - Нашите cuticle тример дизајн како 1/2 вилица која нуди голем зафат за сечење cuticle надвор, дури и во мали области околу ноктите со чиста snip во секое време без влечење или tugging.Исто така,се справува со се калибрира со флексибилни & ефикасен Двојно-Пролет Акција,која само треба најмала притисок за непречено средување и ја намалува напнатоста во вашите раце.Лесно да се Исчисти & Погодност за Продавница - Чистење на cuticle тример со сува крпа по секоја употреба.Таа, исто така доаѓа со zip-заклучување торба, кој обезбедува најдобра заштита на cuticle ножици.Ризик Бесплатно Купување - без разлика Дали тоа е пред или по купувањето,ако имате било каков проблем или прашање,само нас контакт преку центарот,ние ќе се вратам на вас во 24 часа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите