.

.

Weiler 56474 4 x 3/32 Wolverine Тип 27 Сечење и Тркала, A24T, 5/8 A. H. (Пакување од 25)

Weiler 56474 4 x 3/32 Wolverine Тип 27 Сечење и Тркала, A24T, 5/8 A. H. (Пакување од 25)

мислење на клиентот:

DEN 443.28
Достапност
Во достапна форма

Агресивни сечење и брусење тркала кои ќе се добие работа брзо.Dual засилување обезбедува додаде сила за агресивни сечење.Отворете арбор нуди ефективни монтажа опција кога го користите прилагодувањето на ореви.Одлична вредност за професионална дека треба тежок, агресивен тркала.Најдобро за употреба на јаглероден челик, железо и општа намена метал употреба.Големина : 4" Кол | Стил : Тип 27.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите