.

.

Стоматолошки Кран Каплан Scaler CK-6 од G. S ONLINE ПРОДАВНИЦА

Стоматолошки Кран Каплан Scaler CK-6 од G. S ONLINE ПРОДАВНИЦА

мислење на клиентот:

DEN 598.80
Достапност
Во достапна форма

G. S ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г. С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.Стоматолошки Кран Каплан Scaler CK-6 од G. S ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.НАПРАВЕН ВО ВИСОКА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО СЛИКА.Стоматолошки Кран Каплан Scaler CK-6 од G. S ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите