.

.

Стоматолошки САД 4108 Heidbrink Curettes ЛУКАС 86

Стоматолошки САД 4108 Heidbrink Curettes ЛУКАС 86

мислење на клиентот:

DEN 959.76
Достапност
Во достапна форма

Стоматолошки САД континуирано уникатни агли и sharpens секој ножот.Стоматолошки САД го зголемува нивото на топлина лекување на 50-55 цврстина оценка.Соодветна виткање на секој совет, од 1 до 6 пати, за да се осигура правилна употреба квалитети.Купување на најдобар квалитет на материјали.Висок квалитет, без високата цена на други момци.Стоматолошки САД Heidbrink Curettes Lucas86.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите