.

.

Vdomus Тесто Стојат 5 Ниво Акрилик Cupcake Екранот Стојат со LED String Светла Десерт Дрво Кула за Роденден / Свадба Партија

Vdomus Тесто Стојат 5 Ниво Акрилик Cupcake Екранот Стојат со LED String Светла Десерт Дрво Кула за Роденден

мислење на клиентот:

DEN 863.76
Достапност
Во достапна форма

Структура : 4 инчи (10.1 cm) високи по помеѓу 2 групи на акрилик плочи, и тоа би можело да биде пренослив како 5, 4, 3, 2 слоја cupcake стојат, секој акрилик плоча може да се состави слободно.Специјален дизајн : Ќе доаѓа со низа на светлината како подарок за вас.И постојат некои дупки на cupcake стојат групи работ, може да опционално twining низа светилки за украсување на cupcake екранот стојат.Цврста конструкција : На тесто решетката е направен од 4 мм дебел акрилик материјал, со користење на Акрилик Прачка со Завртки, наместо на Цевка за да се направи оваа cupcake застане исправен и стабилна.Вградени бакар орев во средината на секоја акрилик прачка, која може совршено да се заштити род од оштетување и по неколку пати " користење.Оваа cupcake стојат може да се одржи околу 60 парчиња 2.5" дијаметар cupcakes, или 15 килограми cupcake, десерти, колачи или храна, трајни и стабилност.Атрактивни партија décor : Висок транспарентен храна-одделение акрилик да се направи овој Европа стилски cupcake застане, тоа, исто така, ќе биде прекрасен прилог на ангажманот, свадба, роденден, бебе туш, денот на Благодарноста, Божиќ, партијата итн.Тоа е едноставен, но атрактивен дизајн совршено се совпаѓа секој стил.Задоволителна услуга : Ако имате било какви проблеми или предлози во врска со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со Vdomus услуги на клиентите, ние ќе ви обезбедиме пријателски и лесен-за-се постигне поддршка.Висок транспарентен храна-одделение акрилик да се направи овој Европа стилски cupcake застане, тоа, исто така, ќе биде прекрасен прилог на ангажманот, свадба, роденден, бебе туш, денот на Благодарноста, Божиќ, забава, итн.нејзината едноставна уште атрактивен дизајн совршено се совпаѓа секој стил.Постојат 3 нивоа & 4 тиер & 5 ниво избор.Тоа ќе дојде со низа на светлината како подарок за вас.И постојат некои дупки на cupcake стојат групи работ, може да опционално twining на стинг светилки за украсување на cupcake екранот стојат.Специјален дизајн за cupcake прикажување на вашите страни.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите