.

.

Cupcake Стојат, 4-Ниво Круг Акрилик Cupcake Екранот Стојат Десерт Кула Тесто се Залагаме за Свадба, Роденден Тема Партија - 15.7 Инчи (Транспарентна)

Cupcake Стојат, 4-Ниво Круг Акрилик Cupcake Екранот Стојат Десерт Кула Тесто се Залагаме за Свадба, Роденден

мислење на клиентот:

DEN 695.76
Достапност
Во достапна форма

★СТРУКТУРА : Собрани cupcake застане е 15.7 во висока x 13.5 инчен широк. 4 ниво плочи големина : 7", 9", 12",13.5".И тоа би можело да биде пренослив, како 4,3,2 групи cupcake стојат,секој акрилик плоча може да се состави слободно.Cupcake кула е расклопна за лесни за складирање. ★ЦВРСТА И СТАБИЛНА Е : тесто послужавник е изработен од 4 мм дебел акрилик панел, со користење на Акрилик Прачка со Завртки, наместо на Цевка за да се направи оваа cupcake застане исправен и стабилна.Вградени вертикална дупка се наоѓа во средината на секоја акрилик прачка, која може совршено да се заштити род од пукнатини. ★КАПАЦИТЕТ&МАТЕРИЈАЛ : Ова стојат може да се одржи околу 60 парчиња 2.5" дијаметар cupcakes, или 12 фунти cupcake,десерти,колачи или храна, трајни и стабилност.Направени од силна храна одделение акрил,висок транспарентен и убаво прикажува cupcakes или други десерт.Идеално за разни настани како на пример, свадба,ангажман,роденден,забава,бебе туш,Божиќ,денот на благодарноста,чај партија, итн. ★НОВИОТ ДИЗАЈН : Ова е нова верзија 4 ниво стојат кој додава 4 акрилик тркалезни прачки на база да се зголеми на штандот од земјата.Не треба да се користи шраф.Рабовите на акрилик се совршено јасни и полиран. ★ЗАШТИТНА ПАКУВАЊЕ : Прилагодено картон за парче, Сите акрилик единица беше обвиен со ЈП торба и пена што се обезбеди безбедно испорака без било друга штета кога превозот.Ако имате било какви проблеми или предлози во врска со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме пријателски и лесен-за-се постигне поддршка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите