.

.

ZHENGGUIFANG ZGF-БР 1:2 Bevel Опрема 1.5 Modulus 18 Заби+36T Внатрешна Дупка 8мм 90 степени Вози Commutation Челик Брзини Завртка М5 (Дупка со Дијаметар : 8мм, Број на Заби : 18T со 36T)

ZHENGGUIFANG ZGF-БР 1:2 Bevel Опрема 1.5 Modulus 18 Заби+36T Внатрешна Дупка 8мм 90 степени Вози Commutation

мислење на клиентот:

DEN 962.40
Достапност
Во достапна форма

Производ : 2 парчиња bevel опрема.Материјал : 45# челик.Површината на забот третман : висока фреквенција изгасне.Meshing агол : 90 степени.Белешка : Постојат грешки во прирачник за мерење,големината се за повикување само.Пакетот вклучува : 1pc Beval Опрема 1.5 M18 T1pc Beval Опрема 1.5 M36 TProduct : 2 парчиња bevel gear Material : 45# steel Tooth површински третман : висока фреквенција quenching Meshing агол : 90 degree Note : Постојат грешки во прирачник за мерење,големината се за повикување само.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите