.

.

Црна/Злато Унијата Џек велика БРИТАНИЈА Знаме ABS Налепница Покрие Трим Капа Компатибилен за Мини Купер ЕДНА S JCW R55 Clubman 2010- (Внатрешни Врата се Справи + Складирање Кут

Црна/Злато Унијата Џек велика БРИТАНИЈА Знаме ABS Налепница Покрие Трим Капа Компатибилен за Мини Купер ЕДНА

мислење на клиентот:

DEN 959.76
Достапност
Во достапна форма

Компатибилен за Мини Купер Р Серија R55 Clubman 2010-2016. Се надополни изгледот на вашиот Мини со оваа голема МИНИ Додаток мала тежина и специјален дизајн.Повеќе Дизајн : Унијата Џек ,JCW ,Карирани.Не се вклучуваат во подрумот,а не и за замена, тоа е за декорација капак.Вие треба да се држиме поклопецот себе.Нема сечење или дупчење што се бара, Доаѓаат со двострано лента на грбот.На гребење на површината не е штета, која е silm заштита филм за тоа.Ве молиме откине заштита на филмот.Пакет содржи : 1 Сет.Се надополни изгледот на вашиот Мини со оваа голема МИНИ Додаток мала тежина и специјален дизајн.Не се вклучуваат во подрумот,а не и за замена, тоа е за декорација капак.Вие треба да се држиме за tachometer покрие себе.Нема сечење или дупчење потребно.Доаѓаат со двострано лента на грбот.На гребење на површината не е штета, која е silm заштита филм за тоа.Ве молиме откине заштита на филмот.Повеќе Дизајн : Унијата Џек ,JCW ,Карирани..Купувачот може да треба да платите некои увозни даноци или царинските давачки при увоз земји.Како да се специфични стапки, ве молиме консултирајте се со вашата локална царинска испостава.Ние го цениме за вашето разбирање.Ве молиме проверете со вашите локални обичаи да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.Ако вашиот објект вратени поради царински прашања, ние само може да наплата за објектот дел, превозот цена нема да ви бидат вратени.Ве молиме следете го вашиот парцела постојано, откако се добие царински проблем, ве молиме контактирајте со нашиот царината во време за да се избегне враќање.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите