.

.

Кејт Лопата Њујорк Тројно Gusset Crossbody

Кејт Лопата Њујорк Тројно Gusset Crossbody

мислење на клиентот:

DEN 832.80
Достапност
Во достапна форма

Кожа.Кејт Лопата Њујорк камче кожа со злато на ѕвонење хардвер.Воскресна Кејт Лопата Њујорк име и лого на предната страна.Crossbody, рамо, рака со прилагодливи пад од 19-23".Внатрешни карактеристики Лопата логото ткаенина обвивка; три внатрешни работи прегради.Приближните димензии : 10" x 6.5" x 1.25".Кејт Лопата Њујорк ажурирани Џексон Тројно Gusset Камче кожа crossbody.Три одделни прегради доведе до лесно организација.Совршена големина за ден или вечер се користи за сите ваши essentials.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите