.

.

Фосилни Жените Фиона Големи Crossbody Чанта Чанта

Фосилни Жените Фиона Големи Crossbody Чанта Чанта

мислење на клиентот:

DEN 1152.00
Достапност
Во достапна форма

100 Синтетички.Увезени.Фосилни е инспириран од Американскиот креативност и оригиналност.Донесување на нов живот во се види и leathers индустрија, со тоа што на квалитет, модерни додатоци, кои се и забавни и достапни.За авантурите блиску или далеку, Фиона е структурирана дизајн, лесен пристап џебови и гроздобер детали го прават тоа лесно да дестинации сè (и тогаш некоја).Вистинска Кожа Crossbody Торба; Патент Затворање; увезени.Надворешните Детали : 1 Назад Слајд Џеб, 1 Пред Патент Џеб, 2 Пред Слајд Џебови; Внатрешни работи Детали : 1 Патент Џеб, 2 Слајд Џебови; Уред Компатибилност : i Pad Про 9.7. Мерења : 11.88"L x 2.75"W x 9.88"H; 1 Прилагодливи & Монтажни Crossbody Рака.Зачувани околу 1,8 милиони галони вода со користење на 1,5 милиони квадратни метри на еко-кожа во нашите производи уште од Падот 2020 година. Ние извор повеќе од 90% од нашата кожа за нашите кеси и мали кожни производи од Кожа Работната Група заверена tanneries. 20% од новите часовници се состои од најмалку 50% од про-планетата материјали.Сите polybags за кожни производи сега се направени од 100% рециклиран материјал.Сите кутии документ е направен од 100% рециклиран материјал.Сите Фосилни логото документ е направен од 80% рециклиран материјал.Да се намали на хартија отпад со намалување на вкупната кутии во пратки од 30%.Отстранети сите пена материјал од пакување да се намали отпадот.Оваа подготвен стил го прави жесток изгледа на некој напорен ден е можно, Фиона Големи Crossbody торба.Кеси изработени од кожа, ПВЦ или памук со полиуретан уреденост.Црна стил може да има кафеава или црна намали и на рака.Патент затворање.Монтажни, прилагодлив crossbody рака.Надворешноста пред zip џеб.Надворешноста се лизга џебови.Потпис на логото врежана детали во грбот.Рамно дно.Наредени внатрешни работи.Внатрешни работи задниот ѕид zip џеб.Две внатрешни работи се лизга џебови.Увезени.Мерења : Ширината на Дното : 11 1⁄2 во Длабочина : 2 1⁄2 во Висина : 9 1⁄2 во Рака Должина : 50 1⁄2 во Рака се Откажат : 24 1⁄2 во Тежина : 1 lb 1.6 оз ве Молиме имајте предвид, хардвер боја и внатрешни обвивка може да се разликуваат од бојата прикажани на сликата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите