.

.

Т&S Месинг ХГ-6E-48S Гас Црево со 1-Инчен Npt x 48-Инчен Swivelinks

Т&S Месинг ХГ-6E-48S Гас Црево со 1-Инчен Npt x 48-Инчен Swivelinks

мислење на клиентот:

DEN 1876.80
Достапност
Во достапна форма

Вистински ОЕМ замена дел.Т&S Месинг произведува комплетна линија на чешми, вентили и специјализирани производи за храна услуга индустрија.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Опис на производот ХГ-6 E-48 S, Гас Црево : 1"Nptx48" NIELSEN, Т&S Месинг произведува комплетна линија на чешми, вентили и специјализирани производи за храна услуга индустрија.Од Производителот ХГ-6 E-48 S, Гас Црево : 1"Nptx48" Rvs Qd,Шв.Линкови, Т&S Месинг произведува комплетна линија на чешми, вентили, и специјализирани производи за храна услуга индустрија.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите