.

.

2Packs Мулти-Функција Месеци и Стои, Проширување на Стојат Зафат Планината Приклучок за паметни телефони, iPhone и Таблети, Автомобил Планината iPhone Носителот Расклопна

2Packs Мулти-Функција Месеци и Стои, Проширување на Стојат Зафат Планината Приклучок за паметни телефони, iPhone

мислење на клиентот:

DEN 167.76
Достапност
Во достапна форма

2 Пакет, Проширување на Мобилен Телефон Стојат Планината Држач за мобилен телефон.Мулти-Функција за оваа симпатична застане.навалите, заврши, проп, колапс, притисокот, повторете -Оваа трибина се одлични за подобрување на сила и можностите на вашиот телефон.Не само што направи страшно телефон костец и телефонот стои, тие, исто така, направи држи таблети и e-читателите се повеќе удобно и сигурно.Безбедна костец за texting, повикувајќи, фотографии, и selfies - компатибилен со сите паметни телефони и таблети.Им овозможува на вашата рака да се релаксираат додека безбедно го држите телефонот - никогаш не се откажат вашиот телефон повторно од загуба на контрола.Евтини цени и одличен квалитет!.Може да се држи на задниот дел од телефонот, се водат како мобилен телефон стојат, Дури и да се држи до ѕидот и висат некои светлина работи, како што се мобилен телефон кабел за податоци, спојувалка или слушалки.Напредни обновливи лепило - repositionable, перат лепило стапови за повеќето уреди и случаи (не ќе се држи до некои водоотпорен случаи или силикон).Мобилен Телефон Носителот/Планината е проширување на костец и стои дека се закачи за повеќето телефони, таблети и случаи.Ова е голем зафат, голем штанд, да ги прошират за да го користите и колапс да се постават станот.Додадете еден Мобилен Телефон Носителот/Планината, или на еден пар на Мобилен Телефон Носителот/Планината, на грбот на скоро било кој мобилен уред за претворање на неговите способности.Отстрани вашиот Мобилен Телефон Носителот/Планината со влечење бавно врз основа; можете да ја наместите и прикачиш време и време повторно.Секогаш ќе имаат точно зафат или стојат ви треба.Мобилен Телефон Носителот/Планината не само што го прави страшно телефон костец и телефонот стои, тоа исто така го прави држи таблети и e-читателите се повеќе удобно и сигурно.Без разлика дали сте на место Мобилен Телефон Носителот/Планината на вашата конзола за игри, вашиот Go Pro за дополнителни зафат во вода, или на вашата спална соба огледало да се откажам накит, можностите се бескрајни.Ако ви се закачи две Мобилен Телефон Носителот/Планината на вашиот уред сега имате лесен earbud-систем за управување.Едноставно заврши на кабелот околу две Мобилен Телефон Носителот/Планината.Не сакаме да се поврзе само со мобилен телефони и таблети, мислиме дека ќе даде повеќе значење, можеби може да ви донесе олеснување во повеќе места.Тоа ви овозможува да работат на вашиот телефон повеќе погодно, и го прави полесно за вас да се земе видео записи или да преземе selfies.Тоа можат да бидат залепени на било каква мазна површина, а потоа се откажам некои светлина работи.На пример, се држи зад вратата, тоа може да висат вашиот клуч; држи го тоа на панел или на ѕидот веднаш до масата, висат вашата работа картичка; тоа дури и може да се држи надвор од фрижидер, висат вашиот handkerchief; стап во бања Висат вашата крпа за стакло; Ние сме ангажирани Angeloken бренд дизајнерите да се создаде таков забавно производи.тоа навистина може да се користи на многу места, колку што се трошат некои имагинација.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите