.

.

Kucok Магнетни Телефон Автомобил Планината, Воздухот се Пропустливи Мобилен Телефон Носителот Одговара за Toyota Highlander 2015 2017 2018 2019, 360° Прилагодливи Паркирање на Автомо?

Kucok Магнетни Телефон Автомобил Планината, Воздухот се Пропустливи Мобилен Телефон Носителот Одговара за Toyota

мислење на клиентот:

DEN 551.76
Достапност
Во достапна форма

1 : СИЛЕН МАГНЕТ МОЌ АВТОМОБИЛ ТЕЛЕФОН НОСИТЕЛОТ : KUCOK магнетни автомобил пропустливи телефон планината е мини големина, но со силен магнет вшмукување моќ, па тоа може да го држете вашиот телефон цврсто и стабилно за време на возењето.Во меѓувреме, затворен магнетно поле нема да влијаат на телефонски сигнал.Потполно бесплатно вашите раце и да се задржи безбедно кога возите. 2 : ОБЕМ НА УПОТРЕБА : Овој магнетни телефон планината одговара за Toyota Highlander 2015 2016 2017 2018 2019 compatiable со i Phone 12 мини/12/12 pro/12 про max/8/7/6/5, Забелешка 9/ Галакси S10/ S10+/ S10 E/ S9/ S8 /S7 /S6 /Edge S6 /S5 и повеќе. 3 : ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ ИЗБРАНИ : KUCOK вшмукување телефон држачот е изработен од легура и силиконски материјал, па тоа може да се избегне сите видови на триење и гребнатини на телефон за време на возење,па се заштити вашиот мобилен телефон. 4 : КАКО ДА го ИНСТАЛИРАТЕ : Нема Алатки Се Потребни.Само Да Се Стави На База На Автомобил, Телефонот Држач, Се Заглавени На База, А Потоа Се Утврдат Ѕвони, Завртете На Копчето Веднаш До Него, Се Стави На Телефонот На Сопственикот И Притиснете Ја Нежно. 5 : ШТО ЌЕ се ДОБИЕ : 100% сосема нов пакет на 1 поставите телефонот носителот на бродот за вас.Ова не е универзален и за било автомобили.Pls проверете внимателно за да се избегне купување на погрешен производи.KUCOK магнетни мобилен телефон носител е прилагоден од оригиналниот автомобил, не е воопшто производ.Тоа е погодна за секој бренд на мобилни телефони и лесни таблети (освен ултра-дебел телефони).Ве молиме внимателно да ги проверите дали вашиот автомобил и мобилни телефони се компатибилни.Мобилниот телефон држачот е изработен од хром-обложено магнетен материјал и гума.Таблата и површина е мазна, раката се чувствува добро, вшмукување моќ е силна, и да ротира слободно.KUCOK автомобил воздухот се пропустливи планината е моќен магнет обработуваат со посебен процес.Со магнет вшмукување дел, ќе може цврсто да го поправи вашиот телефон без да се грижиш за испакнатини кога возење, но тоа нема да влијае на мобилен телефон сигнал, pivoting топката заеднички може да се ротира во волја за да ви овозможи со најдобра агол на гледање, побезбедно возење, лесна инсталација, без дупчење и лепак потребно.Kucok магнет телефон носител е snap-одговара за инсталација, вие само треба да притиснете на база на мобилен телефон носителот на соодветната позиција според упатството.Освен за некои производи, не постои лепило во прилог.Ве молиме не го грешка нас за исчезнати додатоци, Овој телефон планината не е погоден за ултра-дебел телефони.Ви благодариме за читање.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите