.

.

Xenda Автомобил Планината Универзална Возило Прозорец Вшмукување Чаша Мобилен Телефон Држачот за Verizon HTC Droid ДНК - Verizon HTC Droid Incredible 4G LTE - Verizon HTC Droid Incredible 2

Xenda Автомобил Планината Универзална Возило Прозорец Вшмукување Чаша Мобилен Телефон Држачот за Verizon HTC

мислење на клиентот:

DEN 578.40
Достапност
Во достапна форма

XENDA(TM) Автомобил Планината.Лесно се прилагодува на вашиот саканиот агол на гледање за оптимално гледање.Заедничкиот проект за различен агол.Флексибилни пиедестал инсталира директно возило шофершајбната w/излез tools. 360 степени ротирачки.Со Брзо ослободување копчето за PDA носителот на проширување на својата рака автоматски.Поместена и cushioned страна стисок на раката држи безбедно.Флексибилни рака може да се прилагоди на секој агол.Лесно монтирање директно да внатрешноста на возилото шофершајбната.Неверојатно силна вшмукување чаша.Универзален дизајн работи со сите видови на i Pod, MP3 Плеер, PDA, GPS, Мобилен телефон.Универзален Автомобил Планината овозможува монтирање на вашиот мобилен телефон, PDA, MP3 player,, GPS навигација единица или доста нешто во вашиот автомобил, ЏИП или камион додека возите.Во склопот месеци да шофершајбната преку вшмукување чаша..Заклучување вшмукување чаша обезбедува стабилна и безбедна приврзаност кон шофершајбната.Целосно прилагодливи рака ќе се постави на било која позиција без овенати или доделување.Вашиот уред може да се монтира на носителот или вертикално или хоризонтално, што го прави овој автомобил носителот одговара практично било кој уред сакате да се качи во вашиот автомобил.Мека-ослободување на држачот изданија вашиот уред на притискање на копчето полека, која го спречува намалувањето вашиот уред.Овој универзален автомобил планината е врвна удобност и задоволство.Не постојат дополнителни алатки потребни за брза инсталација.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите