.

.

hsini Автомобил Планината Држач за Samsung Галакси S3 I9300 - Мало Пакување - Црна

hsini Автомобил Планината Држач за Samsung Галакси S3 I9300 - Мало Пакување - Црна

мислење на клиентот:

DEN 131.76
Достапност
Во достапна форма

360 степени rotatable rotator прилог на goose деколте ви овозможува да се прилагоди на агол на гледање, и кодот за својата позиција со прекинувачот за заклучување.Компатибилен со : Samsung Галакси S3 I9300. Екстра-фирма goose вратот апсорбира вибрации, обезбедување на стабилна гледање на животната средина.Флексибилни goose вратот пиедестал, за лесно прегледување.Телефонот не е вклучен.Сега можете да имате на вашиот Samsung Galaxy S3 безбедно обезбедени врз шофершајбната, додека притискање на патот.Тој е компактен и лесен, што може да доведе секаде во текот на патот патување.Екстра-фирма goose вратот држи вашиот телефон безбедно па вие не мора да се грижите за вибрации за време на возењето.Држачот може да се симнат за лесни за складирање.Добиете оваа Rotatable Автомобил Планината денес за Samsung Галакси S3.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите