.

.

Велосипед со Мотор Телефон Камера Планината за Sony Xperia Z2 (SKU 19614)

Велосипед со Мотор Телефон Камера Планината за Sony Xperia Z2 (SKU 19614)

мислење на клиентот:

DEN 252.24
Достапност
Во достапна форма

ДВЕ големи монтажа опции во ЕДНА совршена песна, ден или патот патување монтажа опција.Ви овозможува да закачите камера или видео на handlebars преку индустриски стандард ¼ " - 20 шема монтажа завртка или кога се користи со телефонскиот лулка, ви овозможува да го користите вашиот мобилен телефон за да снимате вашиот авантури.Исправена положба го прави со помош на телефонот едноставни Buy Bits 4-prong телефон лулка прилог адаптерот на Buy Bits 4-prong телефон лулка прилог адаптер одговара на Go Pro* & Контура камери, како и традиционалните camcorders & дигитални камери. 360° на ротација со тилт & зглобот на вредноста.Одговара на мотор & велосипед handlebars.Монтажа на пиедестал има топката заеднички прилагодување & затегнување прстен за безбедна прилагодување.Се вклопува handlebars 16-33mm (0.6"-1.3") дијаметар & е компатибилен со стандардниот (25.4 & 26mm) големина handlebars (вкл. 2 намалување на обвива).Одговара на повеќето директно, капка, пешачење & туринг handlebars.Направени од високо квалитетен пластични тоа е светлината-тежина уште тешка.Придава во минути и лесно да се отстрани.Телефонот Носителот : Нарачана дизајн за Sony Xperia Z2. Камерата пристап. 4-prong прилог систем.Отстрани телефон од било заштитни случај пред вметнување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите