.

.

cdbz Не се Лизга Телефон Подлога за 4-во-1 Автомобил,Мултифункционални 360°Ротирачки Не се Лизга Телефон Подлога за Автомобил,Нов Кул Светат во Темница Автомобил Табла

cdbz Не се Лизга Телефон Подлога за 4-во-1 Автомобил,Мултифункционални 360°Ротирачки Не се Лизга Телефон Подлога

мислење на клиентот:

DEN 407.76
Достапност
Во достапна форма

【Високо-квалитетни ПВЦ материјал】 : Не се Лизга Телефон Подлога за 4-во-1 Автомобил направен од високо-квалитетни ПВЦ, има добра еластичност, е издржлив и може да се користи.Тоа само треба да се мијат со ладна вода и се сушат. 【Лесно да се инсталира】 : се Стави на автомобил мат на табла и можете да ја користите.Тоа е едноставен и лесен.Во исто време, можете да се стави очила за сонце, промените и копчињата на тоа. 【Изградена-во ароматерапијата кутија】 : На работ на нашиот автомобил анти-пропадна подлога е дизајнирана со четири-лист детелина дупки.Можете директно внесете ја вашата омилена ароматерапијата се држи (не се вклучени), автомобилот мат емитира светлина во текот на ноќта(Црвено не може да емитираат светлина, бела може да). 【360-степен ротирачки мобилен телефон носителот 】 : мобилен телефон носителот на не се лизга мат може да се ротира 360 степени, тоа може да се прилагоди по волја да се прилагодат за различни агли на гледање.Телефонскиот број плоча се избере за да се покрие тоа или прикажете вашиот број. 【Услуга】 : Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни кажете, ние ќе ви ги даде задоволително решение 24/h.Карактеристики : 1. Лесен за инсталација : се стави на автомобил нога подлога на табла да ја користите.Тоа е едноставен и лесен.Во исто време, можете да се стави очила за сонце, промените и копчињата на тоа. 2. 360 степен ротација : мобилен телефон носителот на анти-пропадна подлога може да се ротира 360 степени, и може да се прилагоди по волја да се прилагодат за различни агли на гледање. 3. Во текот на ноќта, тоа ќе испуштаат ладна светлина, правејќи автомобил полн со романтична атмосфера.Име : 4-во-1 Автомобил Телефон Подлога Материјал : високо квалитетни ПВЦ Боја : црна и црвена Големина : 25 см * 19 cm Светлина : ладна светлина(Црвено не може да блесне,бела може да)Производи вклучуваат : 1*Не се Лизга Телефон Подлога за 4-во-1 Car Notes : 1. Поради разликата на светлината и екран во боја, боја на производот може да биде малку поинаква од слика 2. Бидејќи тоа е прирачник за мерење, ве молиме овозможи на грешка се движи помеѓу 1-3 CM.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите