.

.

Премиум Универзална Велосипед Мотор Видиме Држачот за Монтирање за LG G8 ThinQ / Г-7 ThinQ / G6 / LG V50 ThinQ/LG V40 ThinQ/LG V35 ThinQ/LG Stylo 4 / HTC U12+ / U11 / Acatel 1S / 1X (Портокал)

Премиум Универзална Велосипед Мотор Видиме Држачот за Монтирање за LG G8 ThinQ / Г-7 ThinQ / G6 / LG V50 ThinQ/LG

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Висок квалитет на велосипед планината носител е одличен начин да се качи на вашиот Телефон на вашиот Велосипеди, Велосипеди, Мотоцикли, Скутери.Го издржат патот шок и вибрации на трнлив патеки со Голема Брзина.Можете да работат на вашиот телефон течно кога вашиот телефон во Држачот.Со целосен пристап до вашиот Телефон на допир, се чувствуваат слободни да го користите вашиот Систем за Навигација во телефонот додека се велосипедизам повеќе погодност.Монтирање и Detaching лесно, широко се користи како лесно како бенд на рака, за да се заврши на монтажа и пуштање во процесот во неколку секунди, може да се правилно поставени вертикално на handlebar или монтирани хоризонтално во средината (на застане на).Нека ви го однесете вашиот телефон насекаде.Погоден за секој тип на велосипед, планински велосипед, патот велосипед.Compatiable со повеќето 4 - 6.5 инчен паметен Телефон.Совршено се вклопува сите мобилни телефони со која било Големина на Екран.【Лесно да се Инсталира】Монтажа и Detaching лесно, широко се користи како лесно како бенд на рака, за да се заврши на монтажа и пуштање во процесот во неколку секунди, може да се правилно поставени вертикално на handlebar или монтирани хоризонтално во средината (на застане на).Нека ви го однесете вашиот телефон насекаде.Погоден за секој тип на велосипед, планински велосипед, патот велосипед,.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите