.

.

Безжична Автомобил Полнач Планината+Z 3 Пати Случај

Безжична Автомобил Полнач Планината+Z 3 Пати Случај

мислење на клиентот:

DEN 590.40
Достапност
Во достапна форма

【360° произволни rotationcell 】телефон планината ви овозможува да го користите портрет или пејзаж ориентација.Користете го вашиот i Phone или Андроид уред за hands-free повик, GPS навигација,, или за да се обезбеди содржината во живо на вашиот социјалните медиуми следбеници. 【На стабилноста и Безбедноста на】Нашиот Автомобил Полнач Планината поместена со мека не се лизга и шок апсорпција силикони, клипови на овој телефон носителот заштити автомобилот отвори или телефони од гребнатини.Дури и на bumping патишта, телефонот ќе остане каде што е, полнење stably. 【Двојна Инсталација】Ќе може да се качи на телефонот носителот на таблата, воздухот се пропустливи и дури и на прозорецот.На вшмукување инсталацијата ќе не нула вашиот автомобил табла или прозорец. ( Ако е инсталирана од страна на вшмукување, по вшмукување плоча е инсталиран, ве молиме да чека 24 часа пред да го користите). 【15 W Брза Безжична полнење】 брза безжична chaeger, Безжични Автомобил Полнач Планината обезбедува најбрзо цената на било кој безжичен компатибилен уред, и може да наплаќаат додека навигација. (Бара мобилен телефон за поддршка на безжични полнење). 【Електрично отворање и затворање на 】Автомобил Телефон Планината погоден за сите ЧИ уреди и сите безжични уреди за полнење,Кога ставање на телефонот на база, вие само треба да притиснете на отворање и затворање на копчето за да се одржи и да ја поправите на телефонот.Телефон Носителот отворање : 130-170 MM, може да се применат за да се галакси пати, галакси 2 пати, галакси пати 3 и мобилни телефони.Материјал : ABS.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите