.

.

AiJia Убава Велосипед Алуминиум Легура Мобилен Телефон Носител на Универзалната Велосипед Телефон Застане за 3,5 Phone Држач (Боја : Црна)

AiJia Убава Велосипед Алуминиум Легура Мобилен Телефон Носител на Универзалната Велосипед Телефон Застане за

мислење на клиентот:

DEN 252.24
Достапност
Во достапна форма

Rotate без мртов агол, тоа е полесно да се користи.Добра цврстина, висока јачина, може да не бидат фрлени.Држете сите мобилни телефони цврсто и држете го вашиот мобилен телефон погодно и удобно.Долготрајни алуминиум.Не блокира на копчето, не му наштети на телефонот.Стилски изглед, добро дизајнирани.Не се лизга перница за безбедно инсталација.Материјал : Aluminum Capacity (Оптоварување) : велосипед рек телефон holder Size : велосипед рек телефон holder Type : Товар Racks Braking Систем : велосипед рек телефон holder It започнува со лицето вредност и се лојални на квалитет.Хуманизирано дизајн, повеќе интимни употреба.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите