.

.

за Huawei Чест 8A, WVYMX Тешко Назад Случај Покрие со Прстен Носителот Стојат Потпирачот Работа со Магнетни Автомобил Монтажа за Huawei Чест 8A Сина

за Huawei Чест 8A, WVYMX Тешко Назад Случај Покрие со Прстен Носителот Стојат Потпирачот Работа со Магнетни

мислење на клиентот:

DEN 717.60
Достапност
Во достапна форма

Компатибилен со Huawei Чест 8 A,Не одговараат за друг телефон големина, ве Молиме проверете со вашиот телефон кога ќе го купите овој објект. 360 степени ротирачки прстен, тоа исто така може да биде потпирачот и дозволи за било какви раце-бесплатно гледање позиција.Премиум TPU материјал нуди одлична шок-адсорпција и може да се заштити вашиот телефон добро.Покрај тоа, тенок случај се чувствува мека и тоа обезбедува сигурна потпора.Вграден-во метална плоча нека случај компатибилен со повеќето автомобил планината носител (се Продава Разделени), здрав, директна адсорпција и многу удобен.Ова е најдобриот подарок за вашите пријатели нашите вашето семејство, Ако сакате уште еден дизајн случај ,ве Молиме да пребарувате "WVYMX + вашиот телефон големина".Описи На WVYMX совршено дизајнирани Случај за Huawei Чест 8 A ,Овој случај само се вклопуваат Huawei Чест 8 A ,Не се вклопуваат друг телефон големина.Функција Hihg квалитет за девојки за жените и за момчиња и за мажите. 360 степени ротирачки прстен, тоа исто така може да биде потпирачот и дозволи за било какви раце-бесплатно гледање позиција.Премиум TPU материјал нуди одлична шок-адсорпција и може да се заштити вашиот телефон добро.Покрај тоа, тенок случај се чувствува мека и тоа обезбедува сигурна потпора Изградена-во метална плоча нека случај компатибилен со повеќето автомобил планината носител (се Продава Разделени), здрав, директна адсорпција и многу удобен.Пакет Вклучуваат 1*Huawei Чест 8 A случај,Не се вклучуваат мобилен телефон.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите