.

.

UEJBEDBSA Сенка На Еже Мода Мобилен Телефон Држачот на Ултра Тенок Телефон Паричникот Карта Носителот Џеб 2.4 X 3.5

UEJBEDBSA Сенка На Еже Мода Мобилен Телефон Држачот на Ултра Тенок Телефон Паричникот Карта Носителот Џеб 2.4

мислење на клиентот:

DEN 134.64
Достапност
Во достапна форма

Материјалот Е Направен На Стп.Големина 2.4x3.5 Инчи.Исто Така, Бидете Сигурни Дека Вашата Картичка Не Ќе Падне.Тоа Може Да Се Зголеми Притисокот На Мобилен Телефон, Но Не Премногу.Дебелината На Картичката Ќе Утврди Колку Картички Ќе Може Да Се Одржи.Секоја телефонска картичка паричникот користи високо-квалитетни 3 M селотејп поддршка за силна, цврста, долго-траен задржете.Тоа нема да губат силата поради џеб топлина, светлина, влага или пот, и тоа нема да остави леплива остатоци ако одлучите да се отстрани.Овој силен и издржлив материјал ќе го задржи вашето картички не падне.Висок Квалитет Кредитна Картичка во Држачот За Назад На Телефонот, Тоа може безбедно чување на картички, носат бизнис картички, на возачот лиценца,пари, и други мали нешта што е совршена замена објект на паричник, пари клип, чанта или wristlet.Вие Не Треба Да се Земе Вашата Чанта Кога Ќе Излезе.Особено Кога Се Вежба, Да Се Патува, Во Салата, Водење И Вршење На Спортот.Лесен И Практичен Мал Мобилен Паричник Е Подготвено За Вашиот Сакан Мобилен Телефон.Употреба Метод : 1.Чистење На Задниот Дел Од Мобилен Уред.2.Отстрани Лепило Филм.3.Место На Мобилен Телефон Кредитна Картичка Носителот На Задниот Дел На Телефонот И Да Го Држите За Неколку Минути За Да Се Обезбеди Тоа.Добредојдовте на продавницата.Ако наидат на проблеми при приемот на стоки на, ве молиме слободно да ни e-mail и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.Ве молиме да бидат сигурни да се купи!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите