.

.

Универзална CPAP Маска Покривки Рака за ResMed Мираж Серија Cpap Маски (МАСКА НЕ се Вклучени) (Сина)

Универзална CPAP Маска Покривки Рака за ResMed Мираж Серија Cpap Маски (МАСКА НЕ се Вклучени) (Сина)

мислење на клиентот:

DEN 359.76
Достапност
Во достапна форма

1.За сите марки на вентилатор маска употреба, како што се Philips Respironics вентилатор, Австралија Res Med машина за дишење, Kaidi Таи вентилатор, итн. 2. Craftmanship на Квалитет -Едноставно да се носат со висока отпорност, држи печат обезбедени и ги протекување.Издржливи за шиење дизајн.Три слоеви на квалитетен материјал, Анти-виткање.Анти-Одвојување & Colorfast. 3.Заврши Околу Дизајн - Флексибилни покривки се зголемува удобноста и стабилноста за единствен кориснички одговара. 4.вентилатор поддршка, за одредување на маска за да се обезбеди подобар третман, пациентот е фиксна маска.ефективна апсорпција на вентилатор за да се обезбеди квалитетот на воздухот. 5.Дише, апсорбираат потта, трајни, алергија слободни, невкусна, подолг сервисен живот, не ќе delaminating.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите