.

.

Marklin Мојот Свет Американски Линк и Pin Спојка Сет (3-Дел)

Marklin Мојот Свет Американски Линк и Pin Спојка Сет (3-Дел)

мислење на клиентот:

DEN 939.84
Достапност
Во достапна форма

Овие couplers не може да биде инсталирана на сите LGB модели.Тие може да не функционира правилно на сите LGB песна аранжмани. 3 групи вклучени.Погоден за сите величини.Произведени во Германија.Сега можете да го модел старите време Американски логирање и областа железници со овие автентични линк-а-pin couplers. (Овие couplers не може да биде инсталирана на сите LGB модели.Тие може да не функционира правилно на сите LGB песна договори).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите