.

.

XJJZS Тактички врвка за околу Компасот Отворено Кампување Алатка за Опстанок Авантура Пешачење Туризам, Опрема за Риболов Додатоци

XJJZS Тактички врвка за околу Компасот Отворено Кампување Алатка за Опстанок Авантура Пешачење Туризам, Опрема

мислење на клиентот:

DEN 1215.12
Достапност
Во достапна форма

Овој лесен компасот е со цел да се носи на зглоб, така што е погодна за кампување, истражување и активности на отворено.Лесно може да се прочитаат, dual-прикажете дизајн, опремени со земја-view и топ-ја видите прозорци во исто време, може да се постигне ефективна читања.Водоотпорен, вклучувајќи гума wristband и издржливи компас домување, може да го издржат сите видови на лоши временски услови.Основна опрема, брза и точна читања, сигурен позиција ориентација.Најдобрите Употреба : Отворен спортски, кампување, пешачење, возење, авантура, опстанок.Овој лесен компасот е со цел да се носи на зглоб, така што е погодна за кампување, истражување и активности на отворено.Лесно може да се прочитаат, dual-прикажете дизајн, опремени со земја-view и топ-ја видите прозорци во исто време, може да се постигне ефективна читања.Водоотпорен, вклучувајќи гума wristband и издржливи компас домување, може да го издржат сите видови на лоши временски услови.Основна опрема, брза и точна читања, сигурен позиција ориентација.Најдобрите Употреба : Отворен спортски, кампување, пешачење, возење, авантура, опстанок.Спецификации : Име : Тактички Зглоб Compass Material : ABS школка, гума strap Size : 25.1 см (со рака) Ширина 2.1 cm Note : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Пакет се Вклучени : 1 x Compass Due на различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите