.

.

Coasters за Пијалаци Абсорбента - Шарени Керамички Камен Првенство Мермер Увеселителен парк Групи на 8 Пакет Анти Нула Плута База со Носителот 3.9 за Дрвени Кафе на Маса,

Coasters за Пијалаци Абсорбента - Шарени Керамички Камен Првенство Мермер Увеселителен парк Групи на 8 Пакет

мислење на клиентот:

DEN 383.76
Достапност
Во достапна форма

✔Абсорбента материјал со плута база✔ Шарени абсорбента керамички камен увеселителен парк направени од жеден керамички камен има силна апсорпционен капацитет и може да апсорбира водата или течноста да се задржи на мебел безбедно и сува.Задниот дел е направен од плута за да се обезбеди лизга отпор. ✔Комплетен Сет✔ 8 тркалезна маса увеселителен парк ги опфаќа.Секој увеселителен парк има дијаметар од 3.9 инчи и длабочина од 0.2 инчи, што го прави цврсти и издржливи.На заградата ви овозможува да се организира coasters и да се зачува простор. ✔Заштитете го вашиот мебел✔ На увеселителен парк за полнење може да се користи за да се одржи пијалаци за заштита на мебел површината од водата нота и пијат дамки.Вие не треба да се грижите дека увеселителен парк ќе гребење на површината на мебел. ✔Дома декорација✔ Таписерии и посебен дизајн, ќе се добие 8 различен стил coasters, која може да биде убава куќа декорација.Ова е, исто така, креативен подарок за Божиќ, Нова Година, housewarming, празници и сл. ✔Широк апликации и Лесно да се чисти✔ Мермер Coasters може да се користи во различни видови на стакло, чаши и пијалоци, соодветна за барови, кафулиња, ресторани, хотели и семејства.Лесно да се чисти, се попогодни да се исчисти од силикон coasters, само исплакнете со вода.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите