.

.

Грб Закачалка 3 M Црно Бела Стигнале Clothesline Облека Сушење Рек Јаже Складирање Нерѓосувачки Челик Clotheslines Облека, Фен Организатор Ла Унисекс (Боја : Бела)

Грб Закачалка 3 M Црно Бела Стигнале Clothesline Облека Сушење Рек Јаже Складирање Нерѓосувачки Челик Clotheslines

мислење на клиентот:

DEN 3059.04
Достапност
Во достапна форма

На облека линија е направен на квалитетот на 304 нерѓосувачки челик материјал кој може да носи голем капацитет, тој е здрав и трајни производи за употреба.Доаѓа со инсталацијата завртка додаток, на стигнале clothesline е лесно да се инсталира и одлична за хотел и за домашна употреба.Јажето е 3 m доволно долго за да виси сите вашите семејства' облека,Тоа е водоотпорен со голема издржливост против кршење и не е лесно да се добие рѓа дури и за надворешна употреба.Јасно и мазна површина изгледа високо-одделение, кратка и модерен дизајн, убава домашна декорација.Стигнале Clothesline само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите