.

.

Barden Лежишта N1015K.М1.СП Еден Ред Ролери Цилиндрични Лого, Посебно Прецизност, Конусни, Месинг Кафез, 75 mm ID, 115 mm OD, 115 mm Ширина

Barden Лежишта N1015K.М1.СП Еден Ред Ролери Цилиндрични Лого, Посебно Прецизност, Конусни, Месинг Кафез, 75

мислење на клиентот:

DEN 10587.84
Достапност
Во достапна форма

Медиум Серија.Дувачкиот кафез, ролери-центрирани.Заострените понесе (коси 1 : 12).Усните на внатрешниот прстен, надворешниот прстен lipless.Најчесто се користи како "лебдат" имајќи ја во комбинација со сет на претходно вчитани аголна контакт вретено лежишта.Специјално дизајниран за потребите на висока брзина на вретена.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите