.

.

EuisdanAA Пластични 500mL Лабораториски Експеримент Вода за Јачина на Дипломирани Мерење на Купот 3pcs Пакување од 3(Vaso де medición graduado де volumen де agua de experimento де laboratorio de plástico де

EuisdanAA Пластични 500mL Лабораториски Експеримент Вода за Јачина на Дипломирани Мерење на Купот 3pcs Пакување

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

(. (.Euisdan AA Пластични 500m L Лабораториски Експеримент Вода за Јачина на Дипломирани Мерење на Купот 3pcs Пакет на 3 Clear бела пластика дипломирал мерење првенство, со 500m L капацитет и рачка.Лесно читање на ознаките, широко се користи во кујната и лабораторија.Погоден за мерење на брашно, шеќер, оцет, сос, состојки и друга течност.Опис на Spanish Vaso де medición graduado де volumen де agua de experimento де laboratorio de plástico де 500 ml, paquete де 3 unidades де 3-.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите