.

.

Seco 75140 Модуларен Reamer Грла, Број на Моделот на Компатибилност PM11B, 26 mm Глава Дијаметар, 1.0236 Децимална Инчи Глава Дијаметар

Seco 75140 Модуларен Reamer Грла, Број на Моделот на Компатибилност PM11B, 26 mm Глава Дијаметар, 1.0236 Децимална

мислење на клиентот:

DEN 10816.32
Достапност
Во достапна форма

Број на модел на Компатибилност PM11 B, Глава Дијаметар (mm) 26, Глава Дијаметар (Децимална Инчи) 1.0236, Reamer Крај/Слој Калај.Flute Тип Права, Раководител Должина (Децимална Инчи) 0.6299, Дупка Толеранција H7, Сечење На Ветер Десната Рака.Материјал Примена Леано Железо; Нерѓосувачки Челик; Челик; Легури На Титаниум.Земја на потекло : Шведска.Овие високо квалитетни, лесен-за-користење reamers се совршени за високи перформанси обработка и голема серија на производство.Оптимизиран сечење оценки и geometries нудат висока продуктивност во сите видови на материјали.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите