.

.

Инспиративни Атлетик Работи Чорапи | Жените Ткаени Ниска Намалување | Инспиративни Слогани | Над 25 Стилови

Инспиративни Атлетик Работи Чорапи | Жените Ткаени Ниска Намалување | Инспиративни Слогани | Над 25 Стилови

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

RUNTECHNOLOGY® мешавина од 80% Полиестер (Влага-wicking) 10% Најлон (Сила) 5% Гума И 5% Spandex (Поддршка одговара).Дизајниран во САД.ЧУВАЈТЕ ГИ ВАШИТЕ НОЗЕ СУВА И УДОБНО!Кој нашите ултра-откачи полиестер влага wicking технологија, нашите инспиративни спортски чорапи ги задржи нозете сува и удобно додека работи, во салата, играње на спорт или lounging околу куќата!.ВИСОК КВАЛИТЕТ, ПЕРФОРМАНСИ ЧОРАПИ!Овие жени е ниска намали глуждот чорапи испорача безбедна одговара секој пат кога ќе се стави на.Нашите инспиративни спортски чорапи служи како совршен комплимент за вашиот спортски патики, cleats или чевли!Арх компресија влошки контурите на нозете, обезбедувајќи удобно се вклопуваат и одржување на чорапи во место додека живеел вашиот активен начин на живот!Не се само забава и модерен, но функционална!.ЕДНА ЛОША МАЈКА!Нека натпреварот знаат дека тие само што влегов донесени од страна на една девојка во вашата следна трка со овие инспиративни чорапи, обезбедување на мудрост, а не само за нозете, туку и за телото и душата.Се прават и модна изјава и изјава за она што ги мотивира!.ГОЛЕМИНАТА : Една Големина Одговара на Повеќето.Ние препорачуваме овие чорапи за женска обувка 6-12 и во машка обувка 5-11. ДИЗАЈНИРАН И се ПРОДАВААТ ОД Исчезна За Run - САД се базира на семејство во сопственост и управувани бизнис се наоѓа во Конектикат.Ние се гордееме на интегритетот и квалитетот на нашите производи и цврсто стојат зад сето она што ние го продаде.Ако не сте 100% задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас, па ние може да го направи тоа право.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите