.

.

Новороденото Бебе Момче Девојка Бебе Дете Учење Прошетка Удобно Зимски Чорапи ruiycltd

Новороденото Бебе Момче Девојка Бебе Дете Учење Прошетка Удобно Зимски Чорапи ruiycltd

мислење на клиентот:

DEN 87.12
Достапност
Во достапна форма

Карактеристики : Удобно, Дише, Полна Боја, Топло.Дното Должина : 9.5 cm/3.74"" (Прибл.).Мек материјал, удобно на вашето бебе да се носат.Задржи вашето бебе топло при одење.Одличен подарок за вашето бебе.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите