.

.

Luium Електрични Лук Хеликоптер Минсер, Преносни Кромид сламен покрив Електричен Безжична со USB Полнење, Мини Храна Хеликоптер и Мелница за Лук Кромид Ореви Месо со З?

Luium Електрични Лук Хеликоптер Минсер, Преносни Кромид сламен покрив Електричен Безжична со USB Полнење, Мини

мислење на клиентот:

DEN 407.76
Достапност
Во достапна форма

【USB Полнење т сакате мирисот од лук и кромид остане на вашите раце?.Не сакате да губите премногу време на сечкање?.Воопшто не сакаат да се направи кујна хаос?.Не двоумете се!.LUIUM Храна процесор може да се ослободи рацете ефикасно!.На Luium процесор за храна е моќен и безбеден лук хеликоптер.Со своите мали димензии, можете да се стави тоа во било која позиција во кујна, а исто така се тоа за надворешна јадење.И покрај нејзините мали димензии, моќта на електрична храна хеликоптер е многу моќна, што е доволно да се исецка кромид, лук, месо, пиперките и други состојки во 30 секунди, што може да помогне да се слободни вашите раце!Одличен подарок за мајка, сопруга, готвач!.КУПУВАЊЕ БЕЛЕШКИ. 1. Главната капак и сечилото на оваа мини храна сламен покрив не е достапна да се мијат во машина за миење садови, молам само исплакнете со вода. 2. Иако храна сламен покрив електричен има полно тело, водоотпорен дизајн, ние се уште да ве потсетам да не се фрли на главниот маска во вода за да се спречи неочекувани испади.Додека миење, бидете сигурни дека за да го затворите USB покрие цврсто. 3. Кога чистење на сечилото, ве молиме да го отстраните остатоци во интерфејси на сечилото, во спротивно, тоа ќе предизвика премногу отпор на ротирачки вратило, брзината на ротација станува слабите и направи бучава, дури и нула на мешање првенство. 4. Ве молиме не се пополни премногу храна на едно време, да ги преземе "МАКС" марка на купот како стандард.Кога ќе почувствувате дека моторот станува се помала, на енергија може да биде недоволна.Ве молиме цената во време.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите