.

.

Електрични Лук Мини Хеликоптер,OnionChopper,Лук Минсер,Лук Мелница,Мини Храна Процесор со USB Полнењето на Силиконски Лук нож за лупење и Лажица (250ml Зелена)

Електрични Лук Мини Хеликоптер,OnionChopper,Лук Минсер,Лук Мелница,Мини Храна Процесор со USB Полнењето на Силиконски

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

【USB Полнење & Преносни】На полнење електрични Лук Притиска поддржува USB полнењето,Cordless едно копче се префрлите на работата.кој може да се користи за многу пати на едно полнење.Оваа 8.5 оз процесор за храна карактеристики компактен волумен и задоволни мали потреби за патување или на кампување патувања. 【ЗАШТЕДА на ВРЕМЕ И НАПОР 】Лук нож за лупење Само треба да го притиснете копчето на врвот на мини хеликоптер за автоматски да се готви, да се ослободи од неволја на рака-цртање, само да се пополни сад со вашиот состојки, заклучување на капак, ќе може да се добие еднакво уништи храна, заштедува повеќе време и енергија. 【ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ】Тоа ќе ви помогне да се исецка лук, ѓумбир, пиперки, зеленчук, овошје.Тоа е одлична опција за дома кујни, семејството отворено пикник или на кампување патувања. (Забелешка : препорачливо е Тоа да го исечете големи парчиња на храната во мали парчиња пред да се користат.Не куп на дното простор). 【ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】Мини хеликоптер е лесно да се чисти со кои можете лесно да се одвојат сад и ножеви и рамна на нив под вода допрете.Слободен чистење со четка ја прави вашата чистење повеќе погодно.Ние препорачуваме плакнење веднаш по употребата за да се избегне остаток лук пулпа и влакна стане закоравен.Ве молиме имајте во предвид дека се остри ножеви, па бидете внимателни кога го користите или чистење.Не дозволувајте децата да играат со тоа.НЕ СЕ ПРЕПОРАЧУВА ЗА МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ. 【ОДЛИЧНА УСЛУГА】Ако имате било какви прашања или ви!повторно не се задоволни со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, па ние сме во состојба да ви обезбеди со најдоброто решение. 1*Електрична Мини Лук Хеликоптер. 1*Силикони Лук Нож За Лупење. 1*USB Кабел. 1*Чистење со четка. 1*Нерѓосувачки челик лажица. 1*Instuction.Најдобрите Кујнски Помошник.Дали сте уморни од cubersome прирачник лук хеликоптер, кој не е лесно да се мијат и предизвикува болка за вашите раце?.Нова генерација на производство на електрична дизајн - електрични мини хеликоптер може да се ослободи рацете ефикасно!.Пакетот Вклучува : . 1*Електрична Мини Лук Chopper1*Силикони Лук Peeler1*USB Cable1*Чистење brush1*Нерѓосувачки челик spoon1*Instuction.Две боја избори Бела или Зелена.Во споредба со упатство лук сламен покрив, електрични лук хеликоптер само треба да го притиснете копчето на врвот за да започнете.Моќен мотор и остар нож направете го тоа намали побрзо и рамномерно.можете да ги користите за сечкање ореви, ѓумбир, лук, кромид и друг зеленчук.На полнење електрични лук masher поддржува USB полнењето, рачни безжична минсер може да се користи за 35 пати по целосна обвинет за 3 часа.Садот е мазна и без нечистотии, ножот е остар и не ' рѓа и тоа е погодно да се оддели за поудобно корисничко искуство.Ние препорачуваме плакнење веднаш по употребата за да се избегне остаток лук пулпа и влакна стане закоравен.Ве молиме имајте во предвид дека се остри ножеви, па бидете внимателни кога го користите или чистење.Не дозволувајте децата да играат со тоа.НЕ СЕ ПРЕПОРАЧУВА ЗА МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите