.

.

Гулаб Зеленчук Хеликоптер | Корисна и Компактен Прирачник Храна Хеликоптер со Нерѓосувачки Челични Ножеви | 0.9 Литри |Големи Рака Напојува| Кромид Хеликоптер | Зеле?

Гулаб Зеленчук Хеликоптер | Корисна и Компактен Прирачник Храна Хеликоптер со Нерѓосувачки Челични Ножеви |

мислење на клиентот:

DEN 383.76
Достапност
Во достапна форма

Мулти Сечилото Дизајн – не ' Рѓосувачки челик ножеви исецка овошје, зеленчук, билки и повеќе со леснотија!.Издржливи ABS Пластика – Направен од тешки ABS пластика, овој хеликоптер е лесен и трајни производи за вашиот мир на умот.Лесен за Употреба – Без електрична енергија потребни, едноставно повлечете на дршката по затворањето на хеликоптер да се беспрекорно се намали храна.Ниска Одржување - Лесен за расклопување, чистење и одржување, се намали на времето потребно да се исецка на храна и да се исчисти потоа!.Екстра Голема Хеликоптер – Овој хеликоптер е идеален за храна првично, salsas, сечкање кромид, зеленчук, овошје, и повеќе со помалку напор.Големина : 0.9 Литри | Во Боја : Ирски Зелена.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите