.

.

Исклучување На Јаде Пат Hummus Чипови, Рузмарин & Маслиново Масло, 1.25 оз (Пакување од 16)

Исклучување На Јаде Пат Hummus Чипови, Рузмарин & Маслиново Масло, 1.25 оз (Пакување од 16)

мислење на клиентот:

DEN 1855.20
Достапност
Во достапна форма

Вклучува 16 (1.25 мл) кеси од Исклучите Јаде Пат Рузмарин & Маслиново Масло, Зачинет Hummus Чипс.Hummus Чипс Рузмарин & Маслиново Масло : преполна со chickpeas и зачинети со светла микс од оригано, рузмарин и мајчина душица.Не-ГМО Проектот Потврдена, Глутен Слободни, и нема да имаат вештачки бои и вкусови. 4 грама протеини по порција.Исклучување На Јаде Патека нуди закуски за љубопитни кои се deliciously различни од чипови.Ние започна Исклучите Јаде Патот за потрошувачите кои се гладни за нова авантура и се во потрага за нешто неочекувано во своите оброци.Алерген информации : млеко.Вкус Име : Рузмарин & Маслиново Масло Hummus Чипс.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите