.

.

Чипка Лента, 10 Јарди Чипка Намали Памук Конец Декоративни Додатоци за Булчински Свадба Декорација и Шиење DIY Одлуки(1#)

Чипка Лента, 10 Јарди Чипка Намали Памук Конец Декоративни Додатоци за Булчински Свадба Декорација и Шиење DIY

мислење на клиентот:

DEN 599.76
Достапност
Во достапна форма

Премиум Материјал : Нашата чипка е направен од високо-квалитетен памучен материјал, кој е издржлив, еднократно, не е лесно да се падне, бледнеат и деформира.На чипка лента шема е јасно, убава и нежна.Мека на допир, кожата-пријателски.Лесно да се DIY : Нашата чипка панделки се цврсто ткиво, не е лесно да се разбегуваат, не е лесно да исчезнат и да се деформира.Убава разубавувањето на различни предмети е вашиот идеален избор за чипка webbing ткаенини.Применливи Сценарија : Нашата чипка може да се користи за свадби, забави, родендени, годишнини, секојдневна употреба, итн.Нашите чипка е исто така погоден за облека, декорација, DIY завеси, шиење, свадба партија декорација, кукла декорација, покани, хартија, занаети, итн. 10 Јарди : Нашата чипка има 10 метри, кој може да биде намален за било должината на волја.Должината за општа декорација е доволно, и тоа исто така може да бидат заменети со други декорации.Совршен Услуги : Ние се концентрира на купувачот шопинг искуство.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас, ние и ветуваме да ви обезбеди со најголем број на задоволително решение.Спецификација : Предмет Тип : Чипка Лента Материјал : Памук Конец Спецификација : 10 Метри Ширина : Прибл. 10см / 3.9 во (Производ Големина е Рачно Мери, Не Може да Биде Мала Грешки) Производ Функција : Облека, Декорација, DIY Завеса Боја : 1#Црна; 2#Бела; 3#Беж Пакет Листа : 1 x Чипка Лента .

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите