.

.

Nvtuuer Модата Жените Чипка-up Платно Патики Мокасини Ниско-топ Дише Не се Лизга Трчање Удобност Лесни Одење Чевли за Лето Неформални Работни Фитнес, Тенис Спортски Зат

Nvtuuer Модата Жените Чипка-up Платно Патики Мокасини Ниско-топ Дише Не се Лизга Трчање Удобност Лесни Одење

мислење на клиентот:

DEN 1852.80
Достапност
Во достапна форма

Предавање Време 24 Часа, Стандард Превозот 7-15 Дена, Забрзана Испорака 3-5 Дена.BREATHEABLE МРЕЖА VAMP : Дише и издржливи воздух мрежа горниот обезбеди одлична работи искуство.имајте на спортски чевли се исуши внатрешноста.Лесни, Меки, Удобни, Миење на отпор, Тие нема да се деформира по чистење на патики женска.НЕ се ЛИЗГА ЕДИНСТВЕНА & УЛТРА ИЗДРЖЛИВИ : Добро дизајнирани дебели мека единствена нуди максимална rovides оптимална амортизирање изведба која создава Мека, Comfortableand и Поздрав одење, трчање искуство.ГЛУЖДОТ SPPORT : На Лизга-на глуждот дизајниран овозможува да можете лесно да се стави on/off без вратоврска.Чевли е tougue и потпетици заштита на твоите нозе од повреди во било какви активности.Обезбеди поголема удобност.СОВРШЕН ИЗБОР за трчање, одење, џогирање и сите вежби, исто така, може да се спарите со секој повик се соберат, Погоден за патување, партии, одмор, затворен, куглање, тренингот и секоја прилика.Жените Платно Чевли Vulcanize Мека Дами Есен Мокасини Рамни Чевли Патики Featres : 1.Ќе ви биде на облак девет во овие сандали, како мека insole поддржува вас со секој чекор. 2.Амортизацијата Единствена : Лесни, не се лизга, голем шок апсорпција ѓон.Направи да одиме повеќе постојано & стојат со часови, без било вирус или нерамнотежа. 3.Чувајте ги вашите ансамбли лесно-стил кога ќе се лизга на овие лесни сандали дизајниран и не се лизга на зафат за максимална поддршка и утеха. 4.Не се лизга, по повод одбележувањето моделирани ПВЦ outsole. 5.Забелешка : Големината Марка На чевли Е Кинески Големина на Број.Ние ви препорачуваме да изберете соодветна големина според вашиот метри должина.Објектот специфики : Горниот Материјал : Платно Единствена Материјал : Гума Пети Стил : Тркалезна Пети Висока Пета Стил : Рамни Затворање Метод : ланче Чевли на Висока Пета : 1.5 cm/0.6" Платформа Heigh : 1.5 cm/0.6" Пакет : 1 Пар Чевли.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите