.

.

Нерѓосувачки Челик се Справи со бришење прашина бришење Прашина Четка Кревет Убедливо Четка, апарати за Мултифункционален Облека и Капа Четка за Чистење, Чистење ?

Нерѓосувачки Челик се Справи со бришење прашина бришење Прашина Четка Кревет Убедливо Четка, апарати за Мултифункционален

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

✦Мултифункционален✦ -рака метла четка дали неговата голема Работа на tidying до прашина во текот на троседот, мебел, countertop, кревет, канцеларија биро.чаршаф, троседот, каучот, подготовка, ТВ екранот, контра, кабинет, тастатура, пијано и мека четка може да се направи лесно да издржам до ситни честички како прашина, песок и нечистотија и расчистување cobwebs. ✦ВИСОК КВАЛИТЕТ и УДОБНО✦ - услужни влакната, како и на влакната никогаш не падне, и да дојде со трајни удобност се справи.Тоа е совршен рака duster за чистење на прашина, пајажина и на косата од луѓе или домашно милениче ( мачка и куче). ✦ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ЧИСТИ ✦– Оваа рака duster е многу лесен за употреба и чиста.Чистење на прашина со наежвам и чистење на наежвам со вода, прилично едноставна. ✦НОРДИСКИТЕ СТИЛ на ДИЗАЈН✦ – Ова бришење прашина бришење прашина четка е дизајниран во нордиските стил.Тоа е рационализација дизајн со едноставни линии и природна елеганција.Тоа е се ракува и не многу долго, и тоа заштедува простор со виси на ѕидот или чувајте го во ковчегот. ✦Најдобро за Подарок✦ - која е многу погодна за вас за да испратите внимателен подарок за секој пријател.Тоа е нашето најголемо задоволство за секое семејство и пријатели да се грижите за губење на фрагменти, минус лесна работа!.Се се уште се грижиш за кревет коса целиот вашиот дом?Се се уште се грижиш за да не чистење на рендан хартија во слотот дома?Сега таму е долго-ракува четка дизајниран да ги реши овие проблеми за вас, така што вашиот дом секогаш ќе биде толку чиста и светла, и вашиот дом е вреди да се има!Опишете : Количина : 1pcs долго-ракува четка контра прашина отстранување артефакт x Боја : сина Материјал : ABS рачка + мека коса Димензија : 14.9*2.6*0.8 инчен Дизајн : Кука тип дизајн, лесно за чување, само се откажам.Цел : Оваа мека четка е многу погодна за чистење на листови, облека, софи, софи, дрвени маси или столици, шалтери, кабинети, автомобили, тастатури, итн.Лесен за чистење : мека bristled четка е лесно да се чисти, може да биде потопено во вода, сушено и суво.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите