.

.

Weaver Кожа Добиток Tampico Свиња Четка Сребро.

Weaver Кожа Добиток Tampico Свиња Четка Сребро.

мислење на клиентот:

DEN 246.96
Достапност
Во достапна форма

Разноврсна четка карактеристики мека Tampico bristlese.Се користи за дневна нега и на шоу daay.Се справи со се вклопува удобно во вашата рака.Разноврсна четка со меки tamico влакната е покаже кутија неопходност.Се справи со се вклопува удобно во својата рака и со четка може да се користи за дневна нега и покаже на ден.Основан од страна на Хари A. Weaver во 1973 година како Fryburg Чевли Продавница, Weaver Кожа се зголеми од скромните почетоци во доверлив производителот на широк спектар на кожа и најлон стоки.Денес е Weaver Кожа е доживува постојан раст и ги задоволува различни U. S. и меѓународни клиенти во пазарите служи вклучувајќи ги и копитари, животни, домашни миленичиња, кожа снабдување, и arborist,.Иако има многу промени во текот на годините, нашата цврста определба за нашите клиенти останува наш врвен приоритет.Многу од нашите производи се рачно изработени во Планината.Се надевам, Охајо и во функција на најдобрите материјали, вешти Американски изработка и доработка допира со години на сигурни перформанси.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите