.

.

Gugxiom Четка, Правосмукалка Главата на Животната средина-Пријателски Лесен и Мала Големина за Дома

Gugxiom Четка, Правосмукалка Главата на Животната средина-Пријателски Лесен и Мала Големина за Дома

мислење на клиентот:

DEN 333.60
Достапност
Во достапна форма

Опремени со прашина-расклатување вози алатка, тоа ќе го направи прашина, првут или на подлабоките ткаенина стане лабава, тогаш прашина апсорпција ќе стане полесно и брзо.Придава на крајот на секој 32-милиметри / 1.26 инчен правосмукалка црево.Лесен и мали димензии, тоа е многу лесен и удобен за да работи со правосмукалка.Направен од висок квалитет на КОМПЈУТЕР врвот транспарентен школка и ABS база на школка, животната средина-пријателски, безбедно, цврсти и издржливи да ја користите.Совршен за чистење на прашина, првут, и длабоко на постелнина, перница, троседот, завесата и тепих во вашиот дом.Опис : Нашите правосмукалка е направен од висок квалитет на КОМПЈУТЕР врвот транспарентен школка и ABS база на школка, многу издржливи во употреба.Тоа е лесен и има мали тело, и тоа би можело да помогне да се чисти од прашина, првут, и длабоко и ефикасно на постелнина, перница, троседот, завесата и тепих во вашиот дом.Па тоа е навистина убава и практична правосмукалка четка главата.Карактеристики : Направен од висок квалитет на КОМПЈУТЕР врвот транспарентен школка и ABS база на школка, животната средина-пријателски, безбедно, цврсти и издржливи да ја користите.Опремени со прашина-расклатување вози алатка, тоа ќе го направи прашина, првут или на подлабоките ткаенина стане лабава, тогаш прашина апсорпција ќе стане полесно и брзо.Лесен и мали димензии, тоа е многу лесен и удобен за да работи со правосмукалка.Совршен за чистење на прашина, првут, и длабоко на постелнина, перница, троседот, завесата и тепих во вашиот дом.Придава на крајот на секој 32-милиметри / 1.26 инчен правосмукалка црево.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : PC + АБС Боја : Прикажува како picture Size(L x W x H) : Прибл. 17.3 x 11.5 x 6.6 cm / 6.8 x 4.5 x 2.6 inch Inside Дијаметар на Конектор : 32-милиметри / 1.26 инчен Погоден за : дијаметар 32-милиметри правосмукалка hose Package Тежина : Околу. 246g Package се Вклучени : 1 x Турбо Brush Please Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите