.

.

E. ЛУО Меки Подни Главата Мека Ролери Четка за Dyson V7 V8 V10 V11 правосмукалки Делови Rotatable

E. ЛУО Меки Подни Главата Мека Ролери Четка за Dyson V7 V8 V10 V11 правосмукалки Делови Rotatable

мислење на клиентот:

DEN 935.76
Достапност
Во достапна форма

【Компатибилен со 】Погоден за Dyson V7 V8 V10 V11 Cordless Стап со Правосмукалка. 【Високо-квалитетен Материјал Сила】ABS Четка.Потрајни,Не е лесно да се деформирани. 【Висока густина меки кадифени】Мека доволно, заштитете го вашиот под од гребење,како што се стакло, плочки на подот. 【LED светла】Опремени со LED светла.Направи лесно чистење во темно средина.Flexiable црево и големи тркала ќе ви помогне одат глатко. 【Без Ризик Гарантира】6-Месеци Гаранција.Ако производот е било кој квалитет го порази, ние ќе рефундирање на дека веднаш без збор.Ние секогаш ќе биде вашата страна. (Search 'ELUO Dyson Вакуум Додатоци' за да добиете повеќе избор!).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите