.

.

HMKIS Електрични Спин Scrubber, 5 Заменливи за Чистење со Четка Глави, 360 Cordless Када и Плочка Scrubber, 1 Продолжување на Раката и Адаптер за Бања, Када, Плочки, Кујна

HMKIS Електрични Спин Scrubber, 5 Заменливи за Чистење со Четка Глави, 360 Cordless Када и Плочка Scrubber,

мислење на клиентот:

DEN 1175.76
Достапност
Во достапна форма

【Нова подобрена】 Електрични Спин Scrubber содржи 5 заменливи четка глави : голема рамна глава за чистење големи рамни површини; тркалезна глава за конкавна чистачи за кади или фамилии; Идеален агол за миење главата за чиста, тешко да се стигне до агли.Тоа може ефикасно чистење на сите видови на тешки дамки. 【Лесен живот】Електрични scrubber создава еден нов начин на чистење.Направете вашиот чистење работа лесно и да се подобри квалитетот на живот. 【Неверојатни Комбинации】 На електрична scrubber е опремен со продолжување прачки и пет четка глави.За да се соочи со различни средини, изберете вистинската комбинација за успешно пораз разни тешки дамки. 【Ефикасно Чистење, Моќна Батерија】подот чистење, кој може да се ротира 360 степени, струже и кожата брзо во бања, дневна соба и кујна.Вграден-во 2200 MHA батерија, електрична четка за чистење може да работи континуирано до 60 минути по 4 часа на брзо полнење. 【VIP】 Нашиот 24-часовен онлајн услуга за клиентите, со цел да се донесе на најдобрите производи и услуги да се најважни.Супер моќ 3.7 V 2000mah зголемува брзина до 200 RPM.Користење Време : 60mins(Нашата тест време дома употреба).Полначот Време : 3-4 H( време на Полнење е вистинското време на полнење добиени од страна на нашите сопствени 2-3 дена од експериментирање). 5 мулти-цел четка глави.Екстра-широк рамен четка за тешко кат, плочка, ѕид, на врата, прозорец, стакло, патио мебел, базен.Мали рамни четка за туш кабина, кујна, маснотии, шпорет, скара.Влегува тркалезна четка за криви површина, када, мијалник, baseboard или тоалет.Посочи четка за плочка инјекциска смеса, рабови, краеви, пукнатина и тесни места.Кога производот е полнење, светлото е црвено, по полнење полн светлина е зелена.Ако светлината е зелена кога ќе бесплатно, ќе треба да се обрне внимание на тоа дали прекинувач е исклучен.Нашиот производ е Тоа што е потребно за да го исклучите прекинувачот пред да може да се наплаќа.Ве молиме наплаќаат по приемот на стоката.Супер моќ 3.7 V 2000mah зголемува брзина до 200 RPM.Користење Време : 60mins(Нашата тест време дома употреба)Полначот Време : 3-4 H( време на Полнење е вистинското време на полнење добиени од страна на нашите сопствени 2-3 дена од експериментирање)5 мулти-цел четка глави.Екстра-широк рамен четка за тешко кат, плочка, ѕид, на врата, прозорец, стакло, патио мебел, базен.Мали рамни четка за туш кабина, кујна, маснотии, шпорет, grill Comer тркалезна четка за криви површина, када, мијалник, baseboard или toilet Pointed четка за плочка инјекциска смеса, рабови, краеви, пукнатина и тесни места.Кога производот е полнење, светлото е црвено, по полнење полн светлина е зелена.Ако светлината е зелена кога ќе бесплатно, ќе треба да се обрне внимание на тоа дали прекинувач е исклучен.Нашиот производ е Тоа што е потребно за да го исклучите прекинувачот пред да може да се наплаќа.Ве молиме наплаќаат по приемот на стоката.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите