.

.

Bticx Целулитот Масажа & Циркулација Четка - Дрвени Масажа Четка во Облик на Печурка Hairbrush Сува Тело Четка Massager за Скалпот Телото се Релаксира Скалпот Massager за Нега на К?

Bticx Целулитот Масажа & Циркулација Четка - Дрвени Масажа Четка во Облик на Печурка Hairbrush Сува Тело Четка

мислење на клиентот:

DEN 479.76
Достапност
Во достапна форма

Заоблени чешел заби помогне масажа, разумно широк заби, и мазна коса лесно.Се однесува на главата и скалпот да помогне да се ублажат напнатоста во мускулите.Мазна и мазна, не го оштети скалпот.Разумен дизајн, нема да предизвика оштетување на скалпот и кожата.Направени од високо квалитетен материјал, безбедно и издржливи.Лесно да се одржи.Оваа скалпот massager има компактен дизајн и е лесно да се носат и продавница.Направен од висок квалитет на дрвен материјал, издржлив и може да се користи за долго време.На изработка е совршен, и вие ќе имате добра користење на искуство.Направен од висок квалитет на дрвен материјал, издржлив и може да се користи за долго време.На изработка е совршен, и вие ќе имате добра користење на искуство.Заоблени чешел заби помогне масажа, разумно широк заби, и мазна коса лесно.Лесно да се одржи.Оваа скалпот massager има компактен дизајн и е лесно да се носат и продавница.Се однесува на главата и скалпот да помогне да се ублажат напнатоста во мускулите.Мазна и мазна, не го оштети скалпот.Разумен дизајн, нема да предизвика оштетување на скалпот и кожата.Направени од високо квалитетен материјал, безбедно и издржливи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите