.

.

Мултифункционален Електрични Чевли Полирач Електрични Чевли Четка Преносни Рачен Чевли Чистење со Четка за Полнење со Складирање Кутија Добри Подароци за Канцел?

Мултифункционален Електрични Чевли Полирач Електрични Чевли Четка Преносни Рачен Чевли Чистење со Четка за Полнење

мислење на клиентот:

DEN 767.76
Достапност
Во достапна форма

☞【4 Видови на Четка Глави】 : Овој чевли чистење комплет вклучува осветлувајќи четка, четка, а полирање четка и бришење прашина бришење прашина четка.Висок квалитет микрофибер, висок квалитет на нето памук, професионални чевли четка за полнење за да се задоволат вашиот луксузен начин на живот. ☞【Исклучителна Складирање Кутија】 : Мали и исклучителна кутија за вашата меморија.Погоден за патување, деловни патувања и излети.Заштедете повеќе вредни простор и да се создаде совршен изглед.Чувајте ги вашите кожа чиста и уредна на сите времиња. ☞【Батеријата Дизајн】 : Овој чевли-четкање уредот само треба 2 AA батерии (производот сетот не содржи батерии) за да обезбеди енергија за тоа, а тоа може да се работи за 2-3 часа без прекин.Нека ви се ослободи од оковите на полнење линија.Го користите во секое време, насекаде, одржување на вашата кожа чиста и уредна на сите времиња. ☞【Широко се Користи】 : електрични чевли полирач комплет е погодна за професионални канцеларија дами и господа или smart облечени, подобрување на кожени чевли сјај, облечен изгледа нови.Совршен подарок за вашиот љубовник, членови на семејството, пријатели и колега. ☞【Моќен】 : чевлите полирач чистење комплет може да се користи за да се грижи за кожни производи, како што се софи, чевли, чанти, седиштата во автомобил, во чантата и кожна јакна и сл.Зошто Да Го Одберете Нас ? ▼ 100% сосема нов и со висок квалитет на▼ Погодно за чување, погоден за патување за да се носат. ▼ Две ниво брзина на располагање.голема брзина и ниска брзина▼ Спакуван со исклучителен случај.Совршен за патување или за подарок употреба▼ професионална чевли четка систем,Микро Влакна, Премија Нето Памук,на состанокот на вашиот луксузен начин на живот▼ Погоден за мали кутии, Не само за кожни чевли, туку, исто така, добар forleather троседот, кожна торба, кожен појас или со други кожа работи Параметри : Име : Електрични Чевли Polisher Color : Black Power : 2 АА Батерии (Не се Вклучени)Големина : (прибл.)▶Производ големина : 13.5*4.5*7 cm/ 5.31*1.77*2.76 во▶Пакување големина : 18.2*9*6 cm/ 7.17*3.54*2.36 во Пакет Листата : Електрични Чевли Полирач*1 Brighten Четка Глава*1 Oil Четка Глава*1 Polishing Четка Глава*1 Dust Четка Глава*1 Кутија *1.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите