.

.

Мажите Професионални Бричење Четка за Чистење, Влакната Чешел за Чистење со Четка, Погоден за Фризерски Салон Алатки

Мажите Професионални Бричење Четка за Чистење, Влакната Чешел за Чистење со Четка, Погоден за Фризерски Салон

мислење на клиентот:

DEN 1387.20
Достапност
Во достапна форма

Четка косата е мека и еластична, лошиот да падне, без стимулација на кожата.Дрвена рачка е издржлив и лесен за употреба.Масажа на кожата под вашата брада, уживаат бричење или чешла време.Мала големина, четка за бричење преносни употреба.Одличен помошник за дневна лицето за нега на коса, брз влажни и брзо се суши.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите