.

.

Четка за бричење Стојат, Бричат, Држач, Четка, од не ' Рѓосувачки Челик За Секојдневна Лична Бричење И Берберот Алатка за Салонот

Четка за бричење Стојат, Бричат, Држач, Четка, од не ' Рѓосувачки Челик За Секојдневна Лична Бричење И Берберот

мислење на клиентот:

DEN 201.36
Достапност
Во достапна форма

Неопходен помошник за секојдневна лична бричење и берберот алатка.Стандардна големина може да одговараат на разни бричење четка и жилет.Ви даде врвен бричење искуство.Тоа е погоден за салон за употреба, за домашна употреба и патување употреба.Модерната естетика и дизајн, модерен и уметнички.Изработен од квалитетни нерѓосувачки челик материјал, трајни, анти- ' рѓа, обезбедување долго време се користи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите