.

.

Бричење Крем Четка, Мека Mens Бричење Мала Четка за Мажи за Брада за Бричење Брада

Бричење Крем Четка, Мека Mens Бричење Мала Четка за Мажи за Брада за Бричење Брада

мислење на клиентот:

DEN 218.16
Достапност
Во достапна форма

Високо‑квалитетна дрвена рачка е удобно да се одржи за долго време, и вашите раце нема да се чувствувате уморни.На влакната се меки и удобни за совршен за бричење искуство.Ефикасно да ги отстраните остатоците, остатоци, нечистотија или други работи, се држат до брада.Мали димензии и мала тежина, лесно да се носат, погодни за употреба во салони, домови и патување.Тоа е погоден за држење и дистрибуција на пена, помага да се ублажи брада и брзо се чисти.Функција : 1. Високо‑квалитетна дрвена рачка е удобно да се одржи за долго време, и вашите раце нема да се чувствувате уморни.2. На влакната се меки и удобни за совршен за бричење искуство.3. Ефикасно да ги отстраните остатоците, остатоци, нечистотија или други работи, се држат до брада.4. Мали димензии и мала тежина, лесно да се носат, погодни за употреба во салони, домови и патување.5. Тоа е погоден за држење и дистрибуција на пена, помага да се ублажи брада и брзо се чисти.Спецификација : Предмет Тип : Коса Бричење Brush Material : Композитни Дрво Пакет Листа : 1 x Коса Четка за Бричење.

Клучни карактеристики

Item Type:
Hair Shaving Brush
Material:
Composite Wood
Package List:
1 x Hair Shaving Brush :

Им се допаѓа и на купувачите