.

.

Feijie 20Pcs Шминка Четки Сет,Премиум Синтетички Фондацијата Четка во Прав Eyeliner Eyelash Усна Сочинуваат Четка Естетската Убавина Tool Kit (Розева)

Feijie 20Pcs Шминка Четки Сет,Премиум Синтетички Фондацијата Четка во Прав Eyeliner Eyelash Усна Сочинуваат

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Материјал : шминка четка во собата е направена од синтетички и ултра-меки влакна.Тие се 100% суровост-слободни и полесно да се чисти во споредба со оние од природни влакна.Одговара на Секое Лице : око шминка четки доаѓаат во различни облици и големини оттаму погоден за контура & обележување за секој лицето форма.Лесно Шминка : луксузен, услужни влакната прави примена на шминка ветре, како секој четка зема и се утврдува совршен износ на производот за убава, дури и апликација,а не апсорбираат вишокот течности и креми.Идеја За Подарок : Со таписерии и модерен подарок собата е вашиот најдобар избор за љубителите на шминка.Тоа е совршен подарок за Божиќ, роденден, годишнина, и Денот на Мајката.Ако имате било какви прашања, слободно контактирајте со нас.Најдобра Услуга на Клиентите : Feijie е посветена да се направи премиум шминка четки лице во собата.Ако не сте 100% задоволни со нашата шминка четки собата, можете да не контактирате во било кое време.На влакната се добро изработени од мек, најлон, обезбедена за долго време се користи.Тие се во ред и густа, погоден дури и за најчувствителните кожата.Ултра-меки влакна ќе ви даде свиленкаста на допир чувство, покажете ја вашата природна убавина и да ја напушти беспрекорна шминка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите